Sepcial Promotion

Doradcy energetyczni Warszawa i okolice Baner Górny - widok panorama Warszawy

Firma J-W Solutions Sp. z o.o. jest ekspertem energetycznym (Portal doradcy-energetyczni.pl) oraz autoryzowanym subpartnerem Firmy ENEA S.A. Jesteśmy dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą koncentrującą swoje działania na budowaniu zaufania naszych Klientów, w oparciu o doświadczenie, uczciwość oraz rzetelność. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi. 3- letnie doświadczenie w branży energetycznej zaowocowało innowacyjnymi technikami sprzedaży czego skutkiem są bardzo wysokie zarobki naszych pracowników przy maksymalnym zadowoleniu klientów. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Energetyczny

Miejsce pracy: wybrany przez Ciebie region

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klientów biznesowych głównie w terenie
- Budowa własnego portfela klientów
- Przygotowywanie ofert, analiz i prognoz oszczędności dla Klientów
- Profesjonalne doradztwo
- Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami
- Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.
- Bieżące raportowanie efektów pracy

Wymagania:
- Min. rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży bezpośredniej
- Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług B2B i obsłudze Klienta poparte sukcesami
- Wykształcenie średnie
- Aktywność w działaniu oraz nastawienie na sukces
- Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne
- Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność
- Mile widziane ukończone kursy/szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta itd.
- Gotowość do pracy w terenie
- Silna motywacja do osiągania założonych celów

Oferujemy:
- Atrakcyjny model wynagradzania
- Premia za wykonanie planu
- Prowizja od sprzedaży
- Elastyczna forma współpracy( zlecenie, dzieło)
- Mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą
- Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
- Wsparcie doświadczonego Doradcy podczas spotkań w pierwszych miesiącach pracy
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość awansu na stanowisko Partnera Biznesowego

Mile widziane osoby lub zespoły sprzedażowe specjalizujące się w sprzedaży energii elektrycznej

WAŻNE!! nazwa pliku z cv i listem motywacyjnym musi zawierać imię i nazwisko kandydata. Inaczej może to skutkować pominięciem aplikacji.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych prosimy przesłać w tytule podając „Specjalista /miasto” na adres:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Aktualnie poszukujemy również  Partnerów biznesowych  z własnymi grupami sprzedażowymi na terenie całego kraju.